previous arrow
WEB_Cover_1
Henrieta_Moravcikova
BKPS_3_web
Hajek_3_web
Zoja Droppova
KEES
Benko_Benkova
Arrhov_Frick
Takk
Baukuh
Sam Chermayeff Office
O Atelier
Filip_Dujardin
Jo_Tailleau_Architecten
next arrow

SUPERDESIGNSTUDIO 2019

Výstavný priestor spravovaný organizátormi DAAD za účelom usporiadania špeciálnych architektonických a dizajnových výstav a prezentácii vybraných vystavovateľov.
Podujatie sa pravidelne koná v krásnych historických galerijných priestoroch Primaciálneho paláca.
28/05-02/06/2019 – Primaciálny palác – galerijné priestory, Primaciálne nám. 1, Bratislava
Výstava fotografií a dizajnových artefaktov z ikonických stavieb Bratislavy.
JAVORINA

Javorina je spoločnosť spod Tatier, ktorej nábytkárska tradícia má už viac než 70-ročnú históriu. V posledných rokoch sa stala známou ako výnimočným prístupom k práci s masívnym drevom, tak aj mnohonásobne oceňovaným dizajnom produktov. Medzi tie najznámejšie patrí pracovný stôl Desk od šefdizajnéra Javoriny Lea Čellára, línia Juro od vo Švajčiarsku pôsobiaceho dizajnéra Tomáša Kráľa, či stolíky Hrib českej dizajnérskej dvojice Vrtiška Žák.

superdesignstudio_c
EKOMA DESIGN

Spoločnosť EKOMA design navrhuje a realizuje rezidenčné, kancelárske a komerčné interiéry od roku 1995. V dobových priestoroch Primaciálneho paláca predstaví výber produktov dvoch známych značiek – Haworth a Brunner. Haworth patrí k globálnym lídrom na trhu kancelárskeho a kontraktového nábytku. Portfólio zahŕňa vlastnú produkciu, ako aj prémiové značky ako Cappellini, Cassina, Brunner, Poltrona Frau, Buzzi Space, Janus et Cie, GAN, Framery. Nemecký Brunner sa koncentruje na výrobu kontraktového nábytku – najmä stolov a stoličiek najvyššej kvality a nadčasového diyajnu.