bootstrap slider by WOWSlider.com v8.6
DNI ARCHITEKTÚRY A DIZAJNU
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čerstvé ovocie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavilon KAT - Architecture beyond

 

 

 

 

 

 

 

Národná cena za produktový dizajn 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burn SNG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modernistická architektúra a Brouk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kinnarps
Nova Interier
 

 

 

Keramika Soukup - Mutina
Amandari - Kenkoon

 

   
Clubovka

 CLUBOVKA _ alebo dobrá káva dobrý dizajn, dobrá architektúra, dobri ľudia a dobrý večer...

 

Zmyslom Clubovky je predstaviť výrazných tvorcov súčasnej svetovej architektúry a dizajnu. Od roku 2002 predstavila Clubovka cez osemdesiat osobnosti v Prešove, Košiciach, Bratislave a v Prahe. Clubovka je pôda oslobodená od "IZMOV" od odbornej kritiky je predovšetkým o človeku o jeho práci, o názore, o motivácii, o myšlienke...

 

29.05.2015 o 19.30 _ hosť dizajnér NIPA DOSHI / štúdio Doshi Levien _ Londýn I UK
Primaciálny palác I Primaciálne námestie 1 I Bratislava
www.clubovka.sk, www.doshilevien.com,

   

Urban Market

 URBAN MARKET 2015 / SPRING EDITION /

 

Predajná výstava dobrej módy, dizajnu a kreatívnej tvorby nielen zo Slovenska spojená s množstvom sprievodného programu. Koniec mája bude v Bratislave opäť venovaný oslave architektúry, dizajnu, módy a kreatívnej tvorby. Prvý Urban Market tohto roku prinesie v spolupráci s DAAD (Dni architektúry a dizajnu) množstvo prekvapení a zmien. Nové miesto a nový koncept vám vyrazia dych a prinesú veľa jedinečných zážitkov. Urban Market je vo svojej jarnej edícii už tradične súčasťou Dní architektúry a dizajnu.
Tie tento rok v Primaciálnom paláci predstavia silu miestnych tvorcov, ktorá presahuje hranice lokálneho prostredia do globálneho významu. S témou Local/Global sa bude 29. – 31. mája v novom priestore hrať aj Urban Market. Okrem vystavujúcich dizajnérov je pripravovaný aj sprievodný program, hudobné vystúpenia a workshopy. Najväčšiu slovenskú oslavu nezávislej módy, dizajnu a šperku doplnia piatkové a sobotné parties vo Fuge a KC Dunaj~.

29.05. - 31.05.2015
historický objekt - Laurínska ulica 19 I Bratislava
29.05.2015 / piatok: 16:00 - 22:00
30.05.2015 / sobota: 11:00 - 22:00
31.05.2015 / nedeľa: 11:00 - 19:00
www.urbanmarket.sk, https://www.facebook.com/events/646619135483399/

   
Urban Market - Friday night

 URBAN MARKET FRIDAY NIGHT w/ ajlávmjuzik:

 

w/ ajlávmjuzik: MtotheG, Beyuz vs. FNTM, Stratasoul vs. Jimmy Pé, Tentato vs. Lindix, Whithe vs. Esso, VJ
Sicknico
Jarná edícia Urban Marketu objavuje nové priestory! Piatková Urban Market párty sa prvýkrát uskutoční vo FUGE, ktorá vymenila industriálne priestory Továrenskej ulice za nemenej atmosferickú pivnicu na Námestí SNP. Už tradične sa piatková párty ponesie v znamení DJských back to back súbojov.
Prvých prišelcov od ôsmej večer zahreje MtotheG, nasledovať budú štyri B2B sety – blázniví Beyuz vs. FNTM, vyspelí Stratasoul vs. Jimmy Pé, turntablisti Tentato vs. Lindix a nová krv v podobe Whithe vs. Esso. Pivničné priestory vizuálne dotvorí VJ Sicknico.

 

29.05.2015 _ 20:00
FUGA. Námestie SNP 24, Bratislava
www.urbanmarket.sk, https://www.facebook.com/events/702493153193755/

   
Urban Market - Saturday night

 URBAN MARKET SATURDAY NIGHT

 

Supa + Engerer, VR/NOBODY, Dornkappel, Ink Midget + Pjoni, Grizzly, VJ Mikaela
Horúčka sobotňajšej noci pre všetky srdcia, ktoré bijú pre rap, trap a urban music! Jarná edícia Urban Marketu 29. - 31. mája predstaví to najlepšie zo súčasnej dizajnérskej tvorby, aj mestskej hudby.
Sobotná áfterka bude venovaná koncertom, na ktorých vás privítame v KC Dunaj! Hip-hopovú nádielku vám naservírujú Supa a Engerer, predstaví sa český projekt VR/NOBODY, vychádzajúce hviezdy Dornkappel,trap v podaní Ink Midget a Pjoni, mladý beatmaker Grizzly a celé to zaobalí so svojimi vizualizáciami VJ Mikaela.

 

30.05.2015 _ 21:00
KC Dunaj~, Nedbalova 8, Bratislava
www.urbanmarket.sk, https://www.facebook.com/events/1651115905120859/

   
Fala atelier

 FALA ATELIER

 

Ateliér so sídlom v Porte dnes riadi trojica architektov Filipe Magalhaes, Ana Luisa Soares a Ahmed Belkhodja. Filipe (1987) študoval v Porte a Ľubľane a po skončení školy pracoval v ateliéri Harryho Guggera v Bazileji a u Sanaa v Tokiu. Ana Luisa (1988) sa okrem Porta vzdelávala aj v Tokiu. Takisto začínala u Harryho Guggera, no v Tokio zakotvila u Toya Ita. Tretím členom partie je Ahmed Belkhodja (1990). Študoval v Zürichu, Lausanne, Göteborgu a Singapure a okrem Guggerovho ateliéru prvé skúsenosti zbieral v new yorskom štúdiu Obra a Bow-Wow v Tokiu.
Filipe a Ana Luisa v súčasnosti pôsobia ako hosťujúci profesori na bratislavskej Fakulte architektúry STU. Ich doménou je najmä teoretické myslenie v architektúre a nové formy grafickej prezentácie.

 

27.05.2015 o 19.30 _ v rámci podujatia PRVÁ LIGA
Primaciálny palác I Primaciálne námestie 1 I Bratislava
www.falaatelier.com,

   
Alexandru Oprita

 ALEXANDRU OPRITA - "NIČ NIE JE NEMOŽNÉ"

 

„Bol som nadšený, prekvapený a neskutočne potešený, že náš návrh zvíťazil,“ neskrýva radosť architekt Alexandru Oprita (1988) z Rumunska, ktorý spolu s kolegom Laurentiu Constantinom vyhral architektonickú súťaž The Unbelievable Challenge 2014. Súťaž bola zameraná na mladých architektov a dizajnérov, ktorých úlohou bolo vytvoriť logistické centrum pre Santa Clausa umiestnené vo fínskom meste Oulu. Téma prilákala 243 účastníkov zo 49 krajín. Organizátormi súťaže boli Ruukki Construction, mesto Oulu,
Helsinki Design Week a architektonický ateliér Snohetta.
Víťazný návrh rumunských architektov s názvom „Nič nie je nemožné“ porotu oslovil dômyselnou hrou na skrývačku - objekt je viditeľný v noci, ale neviditeľný počas dňa, keď sa od jeho fasády v obojstranných zrkadlách odráža okolitá krajina.

 

28.05.2015 o 19.30 _ v rámci podujatia PRVÁ LIGA
Primaciálny palác I Primaciálne námestie 1 I Bratislava
www.behance.net/alexandruoprita, www.ruukki.com,

   
Čerstvé ovocie

 ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE VOL.1

 

Témou pilotného verejného rozhovoru Čerstvé Ovocie_live by ZOOT bude dizajn a miesta, kde kvalitný dizajn a súčasnú módu zoženiete. Teda o design shopoch a hlavne o ľuďoch, ktorí dizajnshopy vlastnia, prevádzkujú alebo inak verejnosti ponúkajú a mapujú lokálny ale aj zahraničný dizajn a módu na Slovensku a v Čechách. Porozprávame sa s najznámejšou sloveskou blogerkou street style Tombogirl, s Adamom Znasikom - spoluzakladateľom a spolušéfom značky a obchodu Kompot.sk a Theou Kučerovou - hlavou kreatívneho teamu online obchodu a lifestylového časopisu ZOOT. Aj oni vedia, že dobré veci musia byť videné a dostupné širokej verejnosti. Diskusia s hosťmi bude v rámci DAAD - Dni Architektúry a Dizajnu a Urban Marketu. Radosť vám priniesol ZOOT, ktorý podporuje cyklus rozhovorov Čerstvé Ovocie_live.

29.05.2015 o 18.00 - 19.00 _ diskusný formát
Primaciálny palác I Primaciálne námestie 1 I Bratislava
www.cerstveovocie.sk, https://www.facebook.com/events/448285748671900/

   
Bratislova

 BRATISLOVÁ - “PREČO SA NÁM PAČIA STARÉ VECI ?”

 

Architekt Matúš Vallo sa rád pýta a spolu s prizvanými hosťami premýšľa o tom, ako by toto mesto mohlo mať radšej svoju architektúru a tiež naopak, čo môže architektúra spraviť pre lepší život v Bratislave. Diskusie sú to vzácne - čo to osadenstva, vypovedaných myšlienok, ale aj čo do frekvencie podujatia. Jedna z nich sa pravidelne uskutočňuje aj počas festivalu DAAD. Aktuálne stretnutie bude hľadať odpovede na otázku Prečo sa nám páčia staré veci?
Zúčastnení architekti a dizajnéri otvoria témy, ktoré budú často skloňovať pojmy ako historický a retro,
pomenujú dôležité fakty a momenty a preskúmajú skutočné hodnoty „starých zlatých čias“.

 

27.05.2015 o 18.00 do 19.30 _ diskusia
Primaciálny palác I Primaciálne námestie 1 I Bratislava
www.vallosadovsky.sk,
www.facebook.com/mysmemesto,

   
   
Ženy v slovenskej architektúre

 ŽENY V SLOVENSKEJ ARCHITEKTÚRE

 

Výstava Ženy v slovenskej architektúre návštevníkov prevedie prierezom tvorby architektiek na Slovensku. Vznikla z iniciatívy občianskeho združenia Women Architects, ktorá sa už dlhšie venuje reflexii tejto témy v spoločnosti. Výstava prezentuje tvorbu slovenských autoriek, od prvých architektiek, ktoré prišli na scénu v polovici 20. storočia, až po architektky, ktoré významne prispievajú do súčasného diania v architektúre nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Expozíciu dopĺňajú grafické výstupy so štatistickými informáciami o zastúpení žien na architektonických školách a v praxi.
Women Architects je profesijné občianske združenie, ktoré má ambíciu stať sa stredoeurópskou platformou na podporou a prezentáciu architektiek. Koncentruje sa aj na výmenu skúseností medzi slovenskými a zahraničnými architektkami, či mapovanie pomeru žien a mužov vo vzdelávaní a výkone architektonickej profesie. kurátor: Ing. arch. Henrieta Moravčíková

 

26.05.2015 o 14.30 _ vernisáž výstavy
výstava je prístupná od 25.05. do 31.05.2015
Hviezdoslavovo námestie I Bratislava
www.women-architects.com/sk/
www.facebook.com/womenarchitects

   
Pavilón KAT - Architecture beyond

 "PAVILON KAT - ARCHITECTURE BEYOND"

 

Objekt "Pavilón KAT - architecture beyond" je pilotným projektom prezentovať práce študentov katedry architektúry mimo ateliérov VŠVU a práve vo verejnom priestore.
Semestrálna téma "Zastávky pre metro v Bratislave", v ateliéri II pod vedením prof. Manfreda Wolff- Plottegga a Kristíny Rypákovej, ponúkla široký diapazón študenstých návrhov a ambícií vytvoriť nové prototypy zastávok.
Realizovaný návrh objektu v sebe spája idei víťazných štúdií: "More Silently" a "Layered Topography".

 

13.05.2015 - 31.05.2015 o 17.00 _ výstava objektu - pavilónu
Hviezdoslavovo námestie I Bratislava
www.vsvu.sk/o-nas/katedry/katedra-architektonickej-tvorby/

   
Národná cena za produktový dizajn 2015

 NÁRODNÁ CENA ZA PRODUKTOVÝ DIZAJN 2015

 

12. ročník súťaže Národná cena za produktový dizajn je vyhodnotený.
Súťaž je po prvý krát v jej histórii rozdelená na dve samostatné súťaže NCD za produktový dizajn a NCD za komunikačný dizajn, ktorý bude v roku 2016. Do tohtoročnej súťaže sa zaregistrovalo celkovo 134 prihlášok, z toho autori predložili porote na posúdenie 121 prác; 58 v kategórii profesionálny produktový dizajn, 44 v kategórii študentský produktový dizajn a 19 v novej kategórii experimentálny produktový dizajn. Na facebooku SCD nájdete verejné hlasovanie za naj dizajn produktu.
Výsledky súťaže aj verejného hlasovania budú vyhlásené 29. 5. 2015 na slávnostnom odovzdávaní cien.

 

29.05.2015 o 18.00 _ slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže / na pozvánky /
Hurbanove kasárne I Kollárovo nám. 10 I Bratislava
30.05. - 12.06.2015 _ výstava ocenených a vybraných prác zo súťaže
Satelit, galéria dizajnu SCD I Hurbanove kasárne I Kollárovo nám. 10 I Bratislava,
www.sdc.sk
www.sdc.sk/?satelit-zakladne-informacie

   
Po sezone / Off season

 PO SEZÓNE / OFF SEASON

 

Modernizmus zmenil nielen tvár naších miest, ale zanechal stopu aj v liečebných kúpeľovoch v odľahlých končínách Slovenska. Dnes sa možno zdajú idey dobových architektov nadsadené a prehnané, sú to však stavby, ktoré v mnohých ohľadoch prekvapia. Projekt Opustená (re)kreácia od roku 2011 pôsobiaci najmä na pôde významného medzníka modernej architektúry, v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, sa rozhodol pokračovať v objavovaní architektonického dedičstva slovenského kúpeľníctva 20. sotorčia.
Výstava ,,po sezóne“ predstavuje náhľad do prvej časti výskumu, a to formou obrazového záznamu monumentov neskorého modernizmu vo vybraných kúpeľných lokalitách.
Súčasný vzťah majiteľov a návštevníkov kúpeľov necháva tušiť atmosféru obdobia, kedy predstavy a koncepcie tvorcov moderny majú vrchol sezóny už za sebou.

 

26.5.2015 o 17:00 _ vernisáž výstavy
výstava je prístupná od 26.05. do 31.05.2015 v čase 11:00 - 18:00
Geléria ARCHA I Uršulínska ulica 6 I Bratislava
www.archimera.sk,

   
FA STU - Burn SNG

 FA STU - BURN SNG

 

Zhorela Slovenská národná galéria.
Nie je to názov bulvárneho titulku, ide o tému medzinárodného workshopu, ktorý sa odohral na pôde Fakulty architektúry v Bratislave posledný marcový týždeň pod vedením Ústavu architektúry občianskych budov a FALA architects. Zúčastnili sa ho mladý študenti z škôl architektúry v Benátkach, Bratislave, Hannoveru a Paríži spolu so svojimi lektormi. Nová budova SNG na Vajanského nábreží v Bratislave, realizovaná v roku 1979, je jednou z najreprezentatívnejších verejných stavieb fenomenálneho architekta
pána Vladimíra Dedečka. Predstavuje zároveň jednu z najkontroverznejších stavieb architektonickej moderny 70.rokov. Téma workshopu predstavovala fiktívne zadanie, ktoré účastníkov postavilo do situácie, že objekt SNG zhorel do tla. Výstava je pozostáva z jednotlivých plagátov, ktoré prestavujú tímové koncepty.

 

výstava je pristupná od 29.05. do 31.05.2015 _ v rámci Urban Market
Laurinská 19, Bratislava
www.facebook.com/UstavArchitekturyObcianskychBudov
www.fa.stuba.sk/

   
Premeny energie

 PREMENY ENERGIE

 

Výstava Premeny energie predstaví piatich medzinárodne pôsobiacich umelcov zaoberajúcich sa vzájomným pôsobením energie, svetla a plynutia života v rozličných podobách. Dve rôzne sily na seba môžu prevziať rôzne formy a pôsobiť v odlišných sférach. Flavia Bigi skúma vnímanie prirodzeného svetla ako nástroja prehlbujúceho objavovanie vnútornej spirituality.

 

28.05.2015 od 18.00 do 20.00 hod. _ vernisáž
29.05. – 05.06.2015 _ trvanie výstavy
Kunsthalle LAB I Nám. SNP 12 I Bratislava
www.kunsthallebratislava.sk/event/premeny-energie

   
Mestské zásahy

 MESTSKÉ ZÁSAHY_ 95 NÁPADOV AKO ZLEPŠIŤ BRATISLAVU

 

Koľko Zásahov sa podarilo uviesť do života, zrealizovať?
Je samozrejmé, že väčšinu ľudí zaujíma práve tento výsledok, zaujíma ich, či pôjdu vďaka Zásahom po krajšej ulici, či bude v meste viac stromov, či si sadnú na lavičku na mieste, kde predtým nebola alebo sa prevezú po novom cyklochodníku. Zaujíma ich ale aj to, či je možné mesto niekam posunúť a či je tak možné urobiť zdola. Myslím, že sa chcú presvedčiť, že úsilie o zmenu nie je márne a že sa tak trochu aj za nich usilujeme niečo zmeniť a nerezignovať. Tento rok tomu uverilo v Bratislave takmer 100 tímov alebo jednotlivcov. Toľko odpovedí sme dostali na našu výzvu, ktorou sme po ôsmych rokoch vrátili Zásahy späť do Bratislavy. Od roku 2008 sa tento projekt uskutočnil už v 13 mestách na Slovensku a v Čechách a vzniklo vďaka nemu viac ako 800 projektov.

 

26 - 31.05.2015 _ výstava
výstav denne od 12.00 do 20.00
Stará tržnica I Nám. SNP I Bratislava
www.vallosadovsky.sk, www.mestskezasahy.sk,

   
Bratislavský knižný festival Brak

 BRATISLAVSKY KNIŽNÝ FESTIVAL _ BRaK

 

Modernistická architektúra a Brouk
Vedeli ste, že funkcionalistický obchodný dom Dunaj sa pôvodne volal Bohuslav Brouk?
Obchodný dom Dunaj Bohuslav Brouk bol v čase svojho vzniku prvým moderným nákupným centrom v
Bratislave. Osemdesiat rokov po začatí výstavby sa po zákutiach komplexu vyberieme spolu s architektkou
Henrietou Moravčíkovou. Dielo Bohuslava Brouka, enfant terrible českolovenskej básnickej avantgardy,
predstaví zostavovateľ jeho diela Viktor Debnár. Počas večer odprezentujeme aj publikáciu Herito,
venovanú modernistickej architektúre v strednej Európe. Diskutovať budú šéfredaktor štvrťročníka Herito
Łukasz Galusek a spoluautor publikácie Michał Wiśniewski.7

 

28.05.2015, 18:00 _ diskusia
podujatie pripravil: Literárny klub, KC Dunaj~
https://www.facebook.com/brakfestival?fref=ts

   
82 bookanddesign shop

 82 BØOK&DESIGN SHOP

 

82.sk je kníhkupectvo a antikvariát so zameraním na knihy o architektúre, dizajne a umení. Sme veľkými fanúšikmi knižnej ilustrácie, grafiky a fotografie.
Nepredávame však všetko. Náplňou našej práce, je ponúkať Vám výber z toho najzaujíma vejšieho a najkvalitnejšieho, čo na svete každý deň vzniká.

 

26.05. - 28.05.2015 _ Primaciálny palác I Bratislava
29.05. - 31.05.2015 _ Laurinska 19 I Bratislava
www.82.sk

   
Archbooks

 KNÍHKUPECTVO ARCHBOOKS

 

Na DAAD sa Vám predstaví aj ARCHBooks. Toto malé a útulne kníhkupectvo s literatúrou určenou pre všetkých architektov, dizajnérov, fotografov a umelcov funguje na Fakulte architektúry už 8 rokov, predtým známe ako Artbooks. S novým názvom kníhkupectvo oslavuje v týchto dňoch svoj prvý rok. ARCHBooks je tu pre všetkých, ktorí sú plní nápadov a chute tvoriť.
Ak radi skicujete, navrhujete, inšpirujete sa z námetov rôznych architektov, venujete sa produktovému, grafickému alebo interiérovému dizajnu, určite si v ponuke ARCHBooksu prídete na svoje.

 

29.05. - 31.05.2015
v priestoroch DPOH I Laurinská ulica I Bratislava
v piatok 15:00 - 21:00
v sobotu 11:00 - 21:00
v nedelu 12:00 - 18:00
www.archbooks.sk, www.facebook.com/ARCHBOOKS.SK

 

   
Kinarps

 KOKTAIL S CAPELLOU

 

CAPELLA - pohyb v centre pozornosti.
Radi by sme Vás pozvali na popoludňajšie kokteilové posedenie s Capellou v priestoroch nového
showroomu Kinnarps. Veríme, že si s nami pohodlne posedíte pri lahodnej káve a malom občerstvení.
Náš tím bude pripravený predstaviť Vám prednostne všetky funkcie našej novej Capelly, nového kancelárskeho kresla, obvzlášť mechanizmu Freemotion™, ktorý Vás posmelí k voľnému pohybu a skúšaniu aj ďalších produktov švédskeho dizajnu.

 

28.05.2015, od 14:00 do 17:00
Showroom Kinnarps I Mýtna 42 I Bratislava
www.kinnarps.sk

   
Nova Interier

 RAŇAJKY S NOVA INTERIER

 

Rubrika_ HOT POINTS
Aj tento rok sme pre našich fanúšikov pripravili lahôdky priamo z Milána.
V rámci raňajkového menu ponúkneme novinky od spoločnosti Infiniti ktoré bolo možné vzhliadnuť na výstave v Miláne. K tomu ako ďalší chod ponúkneme drevené stoličky od spoločnosti Cantarutti. Nova Interier vrámci celeho menu ponuka komplexné riešenia interiérov pod jednou strechou. Neváhajte a zakusnite...

 

29.05.2015, 9.00 _ raňajky s Nova Interierom
Velehradská 7/A (bývalá galéria SPACE) I Bratislava
www.novainterier.sk

   
Keramika Soukup

 KERAMIKA SOUKUP SR _ MUTINA

 

Prezentácia produktov značky MUTNA - exkluzívny dizajn pre náročných.
Mutina, popredný taliansky výrobca keramiky, s odlišným prístupom k tvarom, povrchom a farebnosti...
Každú kolekciu výrobkov navrhol iný svetoznámy architekt, či dizajnér, čo prináša neopakovateľný zážitok v navrhovaní interiérov a exteriérov, čo dokazuje aj množstvo ocenení za dizajn a kvalitu.
V ramci prezentácie bude vystavená kolekcia dizajnérky Patricie Urquioly.

 

26.5.2015 o 17:00 _ vernisáž výstavy
výstava je prístupná od 26.05. do 31.05.2015 v ase 11:00 - 18:00
Geléria ARCHA I Uršulínska ulica 6 I Bratislava
www.keramikasoukup.sk, www.mutina.it,

   
Amandari

 RAŇAJKY V AMANDARI

 

Skvelé raňajky a dobrá káva s aktuálnymi novinkami zo sveta dizajnu v zastúpení svetových dizajnérov v showroome Amandari.
Obojstranné outdoorove rohoze, dizajn Sini Henttonen_Fínsko / pre značku KENKOON/.

 

27.05.2015, od 9.00 do 11.00 _ raňajky v showroome
Showroom Amandari I Galvaniho 5890/7 I Bratislava
www.amandari.sk

   

 ATELIER XIII A ERIK BINDER

 

Pre tých, ktorí nevedia, Erik je slovenský maliar, ktorý patrí medzi top umelcov súčasnej maliarskej tvorby.
Treba ho zaži?, vidie?. Už samotný pohľad stojí za to!
Bude žúúúúúúúúúúr.

 

29. 05.2015 o 20:00 _ vernisáž
Panská 13, vo dvore vedľa zmrzliny KOUN
www.atelierxiii.com

 


     rainside s.r.o.
Facebook Instagram Facebook Twitter