bootstrap slider by WOWSlider.com v8.6
DNI ARCHITEKTÚRY A DIZAJNU


 

 

 

 PROGRAM DAAD 2017

 

 

 

PONDELOK_ 29/05/2017
19.00-22.00 - EGO – design event - Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava pondelok Prvé dámy slovenskej architektúry – výstava a diskusia
MÁRIA KRUKOVSKÁ, ŠTEFÁNIA KRUMLOVÁ, MILICA MARCINKOVÁ, VIERA MECKOVÁ, OĽGA ONDREIČKOVÁ A LÝDIA TITLOVÁ,
Slovensko
diskusiu moderuje Henrieta Moravčíková, kurátorka výstavy
Hudobná produkcia

00.00-24.00

 

 

- MARTIN RAJNIŠ - Praha / Česko - autorská výstava českého architekta
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
UTOROK_ 30/05/2017

13.00-14.30

- TLAČOVÁ KONFERENCIA DAAD 2017 – Magistrát, Primaciálne námestie 1,
  Bratislava
19.00-23.00 - SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE DAAD 2017 – design event –  Primaciálny palác,
 
Primaciálne námestie 1, Bratislava
  MARTIN RAJNIŠ
- Praha / Česko prezentácia zahraničného architekta
  Hudobná produkcia - DJ BOBŠAN / RADIMO
  SUPERDESIGNSTUDIO – otvorenie výstavy - prehliadka víťazov architektonických súťaží 2016 / 2017
09.00-18.00 - OPENDESIGNSTUDIO - výstava diplomových prác 2016 / 2017 študentov FASTU
  FA STU – Nám. Slobody 19, Bratislava
09.00-18.00 - "10 años de premios nacionales de artesanía" / 10 rokov národných cien umeleckých remesiel
- výstava
  FASTU, Nám. Slobody 19, Bratislava
10.00-18.00 - EGO – Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava
  Prvé dámy slovenskej architektúry – výstava
  MÁRIA KRUKOVSKÁ, ŠTEFÁNIA KRUMLOVÁ, MILICA MARCINKOVÁ, VIERA MECKOVÁ, OĽGA ONDREIČKOVÁ A LÝDIA TITLOVÁ,
  
Slovensko
10.00 -18:00 - InDEX 2 – Industrial design examples
  výstava poľského dizajnu / Poľský inštitút, Nám. SNP 27, Bratislava

11.00-17.00

- INSPIRELI AWARDS SLOVAKIA 2016 - výstava prác nominovaných mladých architektov a,dizajnérov do celośtátneho kola súťaže
  Galéria architektúry, Spolok architektov Slovenska, Panská 15, Bratislava
  kurátori: Roman Ruhig a Ema Kiabová
15.00-16.00 - DIZAJN_U_JEME – otvorenie výstavy prezentácie tvorby talentovaných slovenských dizajnérov a jedinečných pochutín z dielne FACH,
  Palffyho palác, Ventúrska 10, Bratislava
16.00-17.00 - PARTERGALLERY - otvorenie výstavy exponátov Slovenského múzea dizajnu vo výkladoch ul.Laurinská / Panská - otvorenie Kontakt,
  Ventúrska ul.12, Bratislava
17.30-18.30 - DEVELOPMENT – otvorenie výstavy developerských projektov

  galéria Archa, Uršulínska 6, Bratislava

00.00-24.00 - MARTIN RAJNIŠ - Praha / Česko - autorská výstava českého architekta 
  Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
STREDA_ 31/05/2017

19.00-23.00

- PRVÁ LIGA – design event -  Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava
  MEHRON KIRK
– Londýn / Veľká Británia – prezentácia tvorby zahraničného krajinného architekta
  TINA GREGORIČ - / DEKLEVA GREGORIC / - Ľubľana / Slovinsko - prezentácia tvorby zahraničného architekta
  ARNO BRANDLHUBER - Berlín / Nemecko - prezentácia tvorby zahraničného architekta
  Hudobná produkcia
17.00-18.00 - HRAna Bratislavy – inštalácia kontúry 3D modelu Bratislavy - otvorenie a diskusia,
  Katarína Boháčová a Tomáš Hanáček, Primaciálne námestie 1, Bratislava
18.00-19.30

- BRATISLOVÁ - diskusný formát architekta Matúša Valla na tému "Dokážeme zmeniť mesto?" Hostia: David Kašpar – šef expertného tímu   pre kultúrnu strategiu Prahy,
  Tomáš Hudeček – bývalý primátor mesta Praha, Petr Hlaváček – predseda gremiálnej rady IPR, Primaciálny palác,
  Primaciálne námestie 1, Bratislava

09.00-18.00 - OPENDESIGNSTUDIO - výstava diplomových prác 2016 / 2017 študentov FASTU
  FA STU – Nám. Slobody 19, Bratislava
09.00-18.00 - "10 años de premios nacionales de artesanía" / 10 rokov národných cien umeleckých remesiel - výstava - FASTU,
  Nám. Slobody 19, Bratislava
10.00-17.00 - SUPERDESIGNSTUDIO – výstava / prehliadky víťazov architektonických súťaží 2016 / 2017,
  Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava
10.00 -18:00 - InDEX 2 – Industrial design examples
  výstava poľského dizajnu / Poľský inštitút, Nám. SNP 27, Bratislava
10.00-18.00 - EGO – Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava
  Prvé dámy slovenskej architektúry – výstava
  MÁRIA KRUKOVSKÁ, ŠTEFÁNIA KRUMLOVÁ, MILICA MARCINKOVÁ, VIERA  MECKOVÁ, OĽGA ONDREIČKOVÁ A LÝDIA TITLOVÁ,

  Slovensko

 

11.00-17.00

- INSPIRELI AWARDS SLOVAKIA 2016 - výstava prác nominovaných mladých architektov a,dizajnérov do celośtátneho kola súťaže
  Galéria architektúry, Spolok architektov Slovenska, Panská 15, Bratislava
12.00-20.00 - DEVELOPMENT – výstava developerských projektov
  galéria Archa, Uršulínska 6, Bratislava
15.00-18.00 - DIZAJN_U_JEME – performance a výstava prezentácie tvorby talentovaných slovenských dizajnérov a jedinečných pochutín z dielne FACH,
  Palffyho palác, Ventúrska 10, Bratislava
00.00-24.00 - MARTIN RAJNIŠ - Praha / Česko - autorská výstava českého architekta 
  Hviezdoslavovo námestie, Bratislava 
00.00-24.00 - PARTERGALLERY - výstava exponátov Slovenského múzea dizajnu vo výkladoch ul.Laurinská / Panská, Bratislava
ŠTVRTOK_ 01/06/2017
19.00-23.00 - PRVÁ LIGA – design event - Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1
  PLUSMINUSARCHITECTS
– prezentácia tvorby slovenského architektonického tímu
  MOMOYO KAIJIMA - /BOW-WOW ARCHITECTS/ - Tokio / Japonsko - prezentácia tvorby zahraničného architekta
  CLUBOVKA – design event - Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1
  IRMA BOOM - Amsterdam / Holandsko - prezentácia tvorby zahraničnej dizajnérky

  Hudobná produkcia

18.00-19.00 - SÚŤAŽIŤ ??? - Diskusný formát o architektonických súťažiach s architektom Petrom LÉNYIM / 2021 architekti /,
  Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava
09.00-18.00 - OPENDESIGNSTUDIO - výstava diplomových prác 2016 / 2017 študentov FASTU
  FA STU – Nám. Slobody 19, Bratislava
09.00-18.00 - "10 años de premios nacionales de artesanía" / 10 rokov národných cien umeleckých remesiel - výstava -
  FASTU, Nám. Slobody 19, Bratislava
10.00-17.00 - SUPERDESIGNSTUDIO – výstava / prehliadka víťazov architektonických súťaží 2016 / 2017,
  Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava

10.00-18.00

- EGO – výstava - Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava
  
Prvé dámy slovenskej architektúry – výstava
  MÁRIA KRUKOVSKÁ, ŠTEFÁNIA KRUMLOVÁ, MILICA MARCINKOVÁ, VIERA MECKOVÁ, OĽGA ONDREIČKOVÁ A LÝDIA TITLOVÁ,
  Slovensko
10.00 -18:00 - InDEX 2 – Industrial design examples
  výstava poľského dizajnu / Poľský inštitút, Nám. SNP 27, Bratislava
11.00-17.00 - INSPIRELI AWARDS SLOVAKIA 2016 - výstava prác nominovaných mladých architektov a,dizajnérov do celośtátneho kola súťaže

  Galéria architektúry, Spolok architektov Slovenska, Panská 15, Bratislava

12.00-20.00 - DEVELOPMENT – výstava developerských projektov
  galéria Archa, Uršulínska 6, Bratislava
15.00-18.00 - DIZAJN_U_JEME – performance a výstava prezentácie tvorby talentovaných slovenských dizajnérov a jedinečných pochutín z dielne FACH,
  Palffyho palác, Ventúrska 10, Bratislava
15.00-19.00 - KÁVA v PORCELÁNE - otvorený ateliér Lindy Vikovej a Simony Janišovej,
  Dobrá káva, v šálkach našej výroby, spojená s prehliadkou ateliéru a showroomu
  Šoltesovej 13,  Bratislava
17.00-18.00 - O 5 MIN 12 – koktejl s TON, hosť, dizajnér ALEX GUFLER - Taliansko
  predstavenie novej kolekcie Alba
  Karpatská 5028/8, Bratislava
19.00 - ATELIÉR_343 - prehliadka absolventských prác odevného dizajnu na VŠVU
  Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava
00.00-24.00 - MARTIN RAJNIŠ - Praha / Česko - autorská výstava českého architekta 
  
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava  
00.00-24.00 - PARTERGALLERY - výstava exponátov Slovenského múzea dizajnu vo výkladoch ul.Laurinská / Panská, Bratislava
PIATOK_ 02/06/2017
18.00-23.00 - PRVÁ LIGA – design event - FASTU – Nám. slobody 19
  2021 - Bratislava  -  prezentácia tvorby slovenského architektonického tímu  
  ADEPT ARCHITECTS – Kodaň / Dánsko - prezentácia tvorby zahraničného architektonického ateliéru
21.00-22.00 - CLUBOVKA – design event
  PETRA LANGEROVÁ –
New York / USA – prezentácia tvorby slovenskej dizajnérky, pôsobiacej v New Yorku
  Hudobná produkcia
17.00 - "10 años de premios nacionales de artesanía" / 10 rokov národných cien umeleckých remesiel - otvorenie výstavy -
  FASTU, Nám. Slobody 19, Bratislava
15.30 - CHAMPAGNE a ČEREŠNE - Komentovaná prehliadka výstavy prototypov s rautom.
  Vývoj parametrického pavilónu pre projekt Čerešne.
  Sprevádza prof. Imro Vaško
  Terasa budovy Wallenrod na Mickiewiczovej 9, Bratislava
16.00-21.00 - OPENDESIGNSTUDIO - výstava diplomových prác 2016 / 2017 študentov FASTU
  FA STU – Nám. Slobody 19, Bratislava
10.00-13.00 - O 5 MIN 12 – koktejl s NOVA INTERIER + RIM CZ
  Predstavíme vám to najlepšie z horúcich noviniek administratívnych priestorov.“

  Velehradská 7/A, Bratislava

10.00-17.00 - SUPERDESIGNSTUDIO – výstava / prehliadka víťazov architektonických súťaží 2016 / 2017,
  Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava
10.00-18.00 - EGO – výstava - Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava
  Prvé dámy slovenskej architektúry – výstava
  MÁRIA KRUKOVSKÁ, ŠTEFÁNIA KRUMLOVÁ, MILICA MARCINKOVÁ, VIERA MECKOVÁ, OĽGA ONDREIČKOVÁ A LÝDIA TITLOVÁ,
  Slovensko
10.00 -18:00 - InDEX 2 – Industrial design examples
  výstava poľského dizajnu / Poľský inštitút, Nám. SNP 27, Bratislava

11.00-17.00

 

 

- INSPIRELI AWARDS SLOVAKIA 2016 - výstava prác nominovaných mladých architektov a,dizajnérov do celośtátneho kola súťaže
  Galéria architektúry, Spolok architektov Slovenska, Panská 15, Bratislava
12.00-20.00 - DEVELOPMENT – výstava developerských projektov
  galéria Archa, Uršulínska 6, Bratislava
15.00-18.00 - DIZAJN_U_JEME – performance a výstava prezentácie tvorby talentovaných slovenských dizajnérov a jedinečných pochutín z dielne FACH,
  Palffyho palác, Ventúrska 10, Bratislava
16.00-23.00 - URBAN MARKET 2017 (Spring Edition)
  FASTU – Nám. Slobody 19, Bratislava
00.00-24.00 - MARTIN RAJNIŠ - Praha / Česko - autorská výstava českého architekta
  Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
00.00-24.00

- PARTERGALLERY - výstava exponátov Slovenského múzea dizajnu vo výkladoch ul.Laurinská / Panská, Bratislava

SOBOTA_ 03/06/2017
10.00-17.00 - SUPERDESIGNSTUDIO – výstava / prehliadka víťazov architektonických súťaží 2016 / 2017,
  Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava
10.00-18.00 - EGO – výstava - Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava
  Prvé dámy slovenskej architektúry – výstava
  MÁRIA KRUKOVSKÁ, ŠTEFÁNIA KRUMLOVÁ, MILICA MARCINKOVÁ, VIERA MECKOVÁ, OĽGA ONDREIČKOVÁ A LÝDIA TITLOVÁ,
  Slovensko
10.00 -18:00 - InDEX 2 – Industrial design examples
  výstava poľského dizajnu / Poľský inštitút, Nám. SNP 27, Bratislava
11.00-22.00 - URBAN MARKET 2017 (Spring Edition)
  FASTU – Nám. Slobody 19, Bratislava
11.00-21.00 - OPENDESIGNSTUDIO - výstava diplomových prác 2016 / 2017 študentov FASTU FA STU
  Nám. Slobody 19, Bratislava
11.00-22.00 - "10 años de premios nacionales de artesanía" / 10 rokov národných cien umeleckých remesiel - výstava - FASTU,
  Nám. Slobody 19, Bratislava
11.00-17.00 - INSPIRELI AWARDS SLOVAKIA 2016 - výstava prác nominovaných mladých architektov a,dizajnérov do celośtátneho kola súťaže
  Galéria architektúry, Spolok architektov Slovenska, Panská 15, Bratislava
12.00-20.00 - DEVELOPMENT – výstava developerských projektov galéria Archa, Uršulínska 6, Bratislava
15.00-18.00 - DIZAJN_U_JEME – performance a výstava prezentácie tvorby talentovaných slovenských dizajnérov a jedinečných pochutín z dielne FACH,
  Palffyho palác, Ventúrska 10, Bratislava
16.00-18.00 - ARCHFILM – prehliadka filmov o architektúre z krajín V4 – FASTU Nám. Slobody 19, Bratislava
00.00-24.00 - MARTIN RAJNIŠ - Praha / Česko - autorská výstava českého architekta
  Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
00.00-24.00 - PARTERGALLERY - výstava exponátov Slovenského múzea dizajnu vo výkladoch ul.Laurinská / Panská, Bratislava
11.00-22.00 - 82 bøok&design shõp
  FASTU v rámci UM
NEDEĽA_ 04/06/2017
10.00-17.00 - SUPERDESIGNSTUDIO – výstava / prehliadka víťazov architektonických súťaží 2016 / 2017,
  Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava
10.00-18.00 - EGO – výstava - Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava
  Prvé dámy slovenskej architektúry – výstava
  MÁRIA KRUKOVSKÁ, ŠTEFÁNIA KRUMLOVÁ, MILICA MARCINKOVÁ, VIERA MECKOVÁ, OĽGA ONDREIČKOVÁ A LÝDIA TITLOVÁ,
  Slovensko
10.00 -18:00 - InDEX 2 – Industrial design examples
  výstava poľského dizajnu / Poľský inštitút, Nám. SNP 27, Bratislava
11.00-19.00 - URBAN MARKET 2017 (Spring Edition)
  FASTU – Nám. Slobody 19, Bratislava
11.00-18.00 - OPENDESIGNSTUDIO - výstava diplomových prác 2016 / 2017 študentov FASTU FA STU
  Nám. Slobody 19, Bratislava
11.00-19.00 - "10 años de premios nacionales de artesanía" / 10 rokov národných cien umeleckých remesiel - výstava - FASTU,
  Nám. Slobody 19, Bratislava
11.00-17.00 - INSPIRELI AWARDS SLOVAKIA 2016 - výstava prác nominovaných mladých architektov a,dizajnérov do celośtátneho kola súťaže
  Galéria architektúry, Spolok architektov Slovenska, Panská 15, Bratislava
12.00-20.00 - DEVELOPMENT – výstava developerských projektov galéria Archa, Uršulínska 6, Bratislava
15.00-18.00 - DIZAJN_U_JEME – performance a výstava prezentácie tvorby talentovaných slovenských dizajnérov a jedinečných pochutín z dielne FACH,
  Palffyho palác, Ventúrska 10, Bratislava
00.00-24.00 - MARTIN RAJNIŠ - Praha / Česko - autorská výstava českého architekta
  Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
00.00-24.00 - PARTERGALLERY - výstava exponátov Slovenského múzea dizajnu vo výkladoch ul.Laurinská / Panská, Bratislava

 

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ

 


     rainside s.r.o.
Facebook Instagram Facebook Twitter